قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

درباره ما

درباره ما

قالی سلیمان در سال 1361 در شهر اصفهان تاسیس گردید، شهری که هنرمندان آن را مرکز هنر و نو‌آوری می‌دانند و مردم نصف جهانش می‌خوانند. این شرکت فعالیت خود را با ریسندگی نخ آغاز کرد که با توجه به کیفیت بسیار مطلوب آن، خیلی زود جایگاه خود را به عنوان نخ رسول در بازار تثبیت نمود و سپس با گسترش فعالیت، تولید فرش ماشینی را از سال 1371 شروع نمود. قالی سلیمان اکنون در آغاز ورود به دهه چهارم فعالیت خود، علاوه بر دارا بودن بیش از پنجاه نمایندگی عمده فروشی و خرده فروشی در سطح کشور قدم‌های استواری را در تصاحب سهم بازارهای بین المللی برداشته است. قالی سلیمان با دارا بودن زنجیره کامل تولید از رنگرزی، ریسندگی، بافندگی تا تکمیل و همچنین عرضه محصول در شبکه توزیع که فروشگاههای متعلق به خود شرکت را نیز شامل می‌شود، بصورت مستقیم در بازار حضور داشته و سلایق و نظرات مصرف کننده در این ساختار عمودی با سرعت از کف بازار تا طراحی و برنامه‌ریزی تولید منتقل می‌شود و این یکی از عوامل موفقیت شرکت را تشکیل می‌دهد. عامل بعدی موفقیت قالی سلیمان را، وفاداری، صمیمیت و تلاش نظام‌مند کارکنان و نگاه انسانی و مشی کارگر مدارانه مدیریت شرکت رقم می‌زند که خوش حسابی با مشتریان بانکها و تمامی طرف حسابهای تجاری شرکت را نیز باید به آن اضافه نمود.
قالی سلیمان با بازسازی و تکمیل خط تولید خود با پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات و تکنولوژی روز دنیا، استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه‌ی موجود، همچنان به رسالت ارائه محصول با کیفیت و مشتری مداری پایبند بوده و در این راه استوار ایستاده است و اکنون علاوه بر تولید انواع نخ آکریلیک و نخ بی سی اف با تولید انواع فرش پشم آکریلیک، پ پ، گلیم فرش، شگی و دیگر انواع فرش توان پاسخگویی به نیاز مشتریان را بطور کامل دارد. این شرکت بعنوان برگزیده برگزیدگان صنعت سبز کشور، سالهای سال است که با رعایت استاندارد های زیست محیطی و داشتن تصفیه خانه های پیشرفته از پیشتازان توجه به سلامت و حفظ محیط زیست بوده است.
bcf-machine-1
bcf-machine

تولیدات قالی سلیمان

قالی سلیمان به منظور پاسخگویی به نیازهای گوناگون مصرف کننده و بازار، انواع تولیدات با شانه ها و تراکم های مختلف به بازار ارائه می‌کند. بخش ریسندگی شرکت نیزبا تولید روزانه حدود 20 تن نخ BCF و 30 تن نخ آکریلیک بخش‌های بافندگی را به خوبی پشتیبانی نموده است.

کیفیت قالی سلیمان

قالی سلیمان پیوسته استانداردهای تولید، مدیریت و زیست محیطی را رعایت نموده و در حال حاضر علاوه بر داشتن استاندارد ملی استانداردهای زیر را دارا می‌باشد.
ISO 9001
ISO 14001
OHS AS:18001

هدف قالی سلیمان

هدف شرکت این است که با توسعه دائمی و پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای مشتریان پیوسته قدمی فراتر از انتظارات مشتریان در زمینه ارائه خدمات ،بهبود کیفیت و قیمت مناسب بر دارد .
vision

چشم انداز قالی سلیمان

شرکت از طریق نوآوری و ارائه محصولات با کیفیت و تمرکز بر روی نیازهای مشتری و پیشی گرفتن از توقعات جهانی در مسیر تبدیل شدن به نقطه برجسته و زیبایی در هر خانه و کاشانه است.