قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

مراسم افتتاحیه و راه اندازی پیشرفته‌ترین واحد ریسندگی کشور


مراسم بهره بردارى از اين سالن ريسندگى با حضور جناب آقاى دكتر مهرعليزاده استاندار محترم استان اصفهان، حاج آقا موسوى لارگانى عضو كمسيون نمايندگان مجلس شوراى اسلامى ، جناب آقاى دكتر حسين زاده مديرعامل محترم و اعضاء محترم هيئت مديره بانك ملى ايران و همچنين مسئولين اقتصادى گرانقدر استان اصفهان ، كارآفرينان و توليد كنندگان عزيز ايران به بهره بردارى رسيد.

پروژه مذکور با اشتغال برای ٢٠٠ نفر ،امکان تولید نخ ظریف و فرش با کیفیت و صادرات آن به سایر کشورها را فراهم ساخت.

حاج غلامرضا منزوی زاده رئیس هیات مدیره شرکت توليدى و صنعتى رسول اصفهان (قالى سليمان ) از حمایت بانک ملی ایران از این پروژه مهم و ارز آور ظرف مدت کوتاه ٤٠ روزه تقدیر کردند.

جناب آقاى مهندس سعید منزوی زاده مدیرعامل شرکت نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از این پروژه گفت:بانک ملی ایران همانند ٤٠ سال اخیر یار و یاور ما در تمامی امور بوده که جای تقدیر دارد.

وی افزود:ماشین آلات خریداری شده در این خط تولیدی،از بهترین برند های روز جهان است و با فعال شدن این خط،ظرفیت تولید نخ کارخانه به ٢٠ تن در روز می رسد علاوه بر اینکه با تولید دو نوع نخ ،از واردات نخ از خارج جلوگیری می شود، همچنين ايشان از تمامى مديران و پرسنل شركت تشكر و از فعالان آن در روند اين پروژه فاخر با ارائه لوح تقدير ازآنان قدردانى نمودند.

دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان نیز در این مراسم ضمن تقدیر از مالكان شركت رسول اصفهان به دليل اشتغالزايى در اين پروژه از بانک ملی ایران به جهت حمایت از این طرح گفت:کاری که بانک ملی ایران کرد فراتر از وظیفه اداری و بسیار ارزشمند بود که ظرف ٤٠ روز این پروژه را در منطقه محروم شرق اصفهان تامین مالی کرد.

موسوی لارگانی نیز در ادامه از شركت رسول اصفهان به دليل ادامه توليد در اين شرايط سخت تشكر ويژه كرد و اشتغال زایی این پروژه را یکی از آثار مهم حمایت بانک ملی ایران دانست و بابت این موضوع از آن بانک تقدیر کرد.

در پایان مراسم لوح تقدیر شرکت قالی سلیمان به مدیرعامل بانک ملی ایران و همچنین تابلو فرشی با آرم بانک ملی ایران از سوی شرکت توليدى و صنعتى رسول اصفهان(قالى سليمان) به موزه بانک ملى ايران اهدا شد

.
بزرگ ترین واحد ریسندگی کشور (1)
بزرگ ترین واحد ریسندگی کشور (1)
بزرگ ترین واحد ریسندگی کشور (2)
بزرگ ترین واحد ریسندگی کشور (8)
بزرگ ترین واحد ریسندگی کشور (9)
بزرگ ترین واحد ریسندگی کشور (4)
بزرگ ترین واحد ریسندگی کشور (5)
بزرگ ترین واحد ریسندگی کشور (6)
بزرگ ترین واحد ریسندگی کشور (7)
بزرگ ترین واحد ریسندگی کشور (10)
بزرگ ترین واحد ریسندگی کشور (11)